نگهداری و پشتیبانی سئو سایت در کرج و تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با افزایش یافتن فعالیت کسب و کارهای مختلف در اینترنت و راه اندازی سایت های گوناگون، نیاز به برخورداری از خدمات پشتیبانی نیز افزایش یافته است و صاحبان مشاغل همواره به دنبال برون سپاری نگهداری سایت خود به لحاظ فنی، امنیتی، سئو و محتوایی هستند تا به این طریق کلیه ی اقدامات لازم به بهترین و تخصصی ترین شکل و در نهایت دقت به انجام برسد، در این راستا شرکت ها و گروه های زیادی به وجود آمده اند که می توانید پس از تحقیق در مورد حرفه ای بودن آنها، کار خود را واگذار کنید و به این شیوه یکی از دغدغه های شما کم خواهد شد. احتمالا یکی از اهداف شما از طراحی سایت استفاده از آن به عنوان ابزاری برای تبلیغات آنلاین بوده است، اما ایا می دانید که چگونه این ابزار را به کار بگیرید؟

صفحات وب نیازمند بررسی و به روز رسانی در بازه های زمانی مختلف هستند، از طرفی رفع خطاهای فنی احتمالی یکی از کارهایی است که همیشه باید نسبت به آن توجه داشته باشید؛ بنابراین استفاده از خدمات نگهداری و پشتیبانی سئو سایت باعث می شود تا یک نیروی متخصص وظیفه ی این بررسی و کنترل و نگهداری را برعهده بگیرد. مجموعه رابط وب با برخورداری از سابقه اجرایی طولانی مدت و هم چنین همکاری با کارشناسان متخصص آماده ی ارائه این خدمات در قالب سرویس های پشتیبانی به متقاضیان حاضر در شهر های کرج و تهران می باشد. با توجه به اینکه برای مشتریان اهمیت نگهداری وب همانند خدمات پس از فروش یک کالا می باشد، سعی داریم تا نهایت تلاش و مسئولیت پذیری و پاسخگویی خود را مبنای ارائه سرویس پشتیبانی قرار دهیم؛ زیرا فراهم سازی رضایت مشتریان یکی از مهم ترین اهداف مجموعه می باشد. در صورتی که طراحی سایت شما توسط رابط وب انجام شده باشد، به صورت پیش فرض از شش ماه خدمات پشتیبانی رایگان بهره مند خواهید شد. اگر بهینه سازی سایت شما توسط مجموعه ی ما انجام شده باشد، استفاده از این خدمات ملزم به برقراری قرارداد جدید خواهد بود. اعمال تغییرات در قالب گرافیکی و افزودن امکانات جدید به سایت در سرویس پشتیبانی قرار ندارد و در صورتی که نیاز به انجام این مورد داشته باشید، در اسرع وقت با بهترین کیفیت و دقت در قالب یک قرارداد الحاقی انجام می گردد.

نگهداری و پشتیبانی سئو سایت در کرج و تهران

خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت شامل چه مواردی می گردد؟

پکیج پشتیبانی و نگهداری وب سایت رابط وب در بخش های فنی، سئو و محتوایی ارائه خواهد شد. زمانی که شما مشترک این خدمات هستید می توانید به صورت شبانه روزی از راهنمایی و پیگیری کارشناسان ما بهره مند شوید. اگر به صورت ناگهانی سایت شما با مشکلات امنیتی و یا موارد مرتبط با خرابی سرور و در دسترس نبودن مواجه شود، در هر ساعت از شبانه روز پیگیر رفع مشکل به وجود آمده خواهیم بود و فقط کافی است که با ما تماس بگیرید. یکی از مزیت های سرویس پشتیبانی سایت این است که مدیران محترم می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال از خدمات آموزشی ما استفاده کنند. کارشناسان پشتیبانی رابط وب در کرج پاسخگوی سوالات فنی شما خواهند بود. در ادامه به شرح جزییات این سرویس خواهیم پرداخت.

پشتیبانی فنی شامل انجام چه کارهایی است؟

اگر بارگزاری سایت شما با مشکل مواجه شده باشد و صفحات وب در دسترس نباشند، این موضوع پیگیری خواهد شد و مشکلات امنیتی و فنی سرور و ... رفع می گردد.

اعتبار زمانی هاست و دامین سایت بررسی خواهد شد و در زمان مناسب جهت تمدید مجدد به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

اگر احساس می کنید سرعت لود شدن سایت شما پایین است، پیگیری و رفع این موضوع در قالب سرویس پشتیبانی سایت بر عهده ی مجموعه رابط وب می باشد.

در صورتی که به هر دلیلی رمز ورود به پنل مدیریت سایت خود را فراموش کنید، می توانید با ما تماس بگیرید و رمز برای شما بازیابی خواهد شد و یا پسورد جدید را اختصاص می دهیم.

اگر برای راه اندازی سایت شما از سیستم مدیریت محتوا استفاده شده باشد، تمامی کارهای مربوط به نصب یا آپدیت سی ام اس به نسخه جدید، نصب و به روز رسانی افزونه ها، ماژول ها و کامپوننت های لازم بر عهده ی رابط وب خواهد بود.

یکی از مهم ترین کارها در زمینه ی نگهداری و پشتیبانی وب ، تهیه نسخه پشتیبان و بک آپ از فایل و اطلاعات سایت شما می باشد و این کار در بازه های زمانی منظم انجام خواهد شد.

پشتیبانی محتوایی شامل انجام چه کارهایی است؟

هر وب سایت پس از راه اندازی، نیازمند مطالب و محتوا برای تکمیل صفحات وب می باشد و در واقع بدون برخورداری از محتوا نمی تواند آنگونه که باید برای افزایش ارتباطات با بازدیدکنندگان موثر واقع شود. از طرفی آپدیت اطلاعات در بازه های زمانی منظم نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و موتورهای جستجوگر از جمله گوگل به این موضوع بسیار اهمیت می دهند. به روز رسانی محتوا در قالب پکیج پشتیبانی ائم از اخبار، محصولات و خدمات، تصاویر، مهمترین عامل در به روز نگه داشتن یک سایت و ایجاد تعامل موثر و پویا با مخاطبان و بازدید کنندگان می باشد. تمامی اطلاعات در قالب پکیج پشتیانی محتوا، مطابق با استانداردهای سئو نوشته خواهد شد و در زمان های مشخص بر روی سایت شما آپلود و بارگذاری می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و آگاهی از شرایط و تعرفه های نگهداری و پشتیبانی فنی، محتوایی و سئو سایت فقط کافی است با مجموعه طراحی وب سایت در کرج رابط وب تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط:

خدمات سئو وب سایت در کرج
شرکت معتبر طراحی، سئو و بهینه سازی سایت در کرج
خدمات مشاوره سئو در کرج
تاثیرات بهینه سازی و سئو سایت بر افزایش درآمد صاحبان مشاغل در کرج
خدمات بهینه سازی و آنالیز سایت

برچسب ها: