طراحی مجدد وب سایت در کرج و تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همه ما از اهمیت و ضرورت داشتن یک سایت در دنیای امروزی آگاه هستیم. در واقع آن دسته از صاحبان مشاغل که خواهان توسعه کسب و کار خود در فضای مجازی اینترنت هستند، سعی دارند که هر چه زودتر برای خود یک وب سایت طراحی کنند و به وسیله آن خدمات یا محصولات خود را به تعداد بیشتری از مردم معرفی کنند. اگر شما قبلا سایتی برای کسب و کار خود طراحی کرده اید، چند سالی از راه اندازی آن می گذرد و در این مدت هیچگونه تغییراتی در صفحات آن ایجاد نکرده اید، به احتمال زیاد شیوه طراحی و قالب استفاده شده برای آن بسیار قدیمی است و با تکنیک های جدید همخوانی ندارد. طراحی مجدد وب سایت در کرج یکی از خدماتی است که مجموعه رابط وب به منظور ارتقا و به روزرسانی یک سایت از لحاظ قالب گرافیکی و امکانات مورد نیاز به صاحبان کسب و کارهای مختلف ارائه می دهد. با اندکی جستجو در اینترنت مشاهده خواهید کرد که بسیاری از رقیبان مطرح در حوزه کاری شما به این موضوع توجه داشته اند و سایت آنها بر اساس جدیدترین تکنولوژی ها و نوآوری های مطرح شده در این زمینه آپدیت شده است؛ بنابراین اگر می خواهید که کسب و کار شما در نگاه اول برای کسی که از سایت شما بازدید می کند جذاب باشد، پیشنهاد می کنیم که در مورد طراحی مجدد وب سایت خود فکر کنید. البته این پروسه تنها شامل تغییر تمپلیت گرافیکی و افزودن امکانات به صفحات سایت نمی گردد؛ بلکه می توان به صورت اختصاصی اطلاعات و محتوای موجود در صفحات را نیز به روز رسانی کرد.

معمولا چه سایت هایی به طراحی مجدد یا Redesign نیاز دارند؟

-         سایت هایی که راه اندازی اولیه آنها چندین سال پیش صورت گرفته است.

-         سایت هایی که دارای قالب مرتبط با موضوع کسب وکار نیستند و امکانات جدید نیز در آنها وجود ندارد.

-         سایت هایی که به مدت طولانی یک مسئول برای پشتیبانی و نگهداری آن در نظر گرفته نشده است و به همین دلیل از لحاظ محتوایی به روز رسانی نشده اند و تغییرات لازم برای افزایش کارایی و جذابیت تمپلیت آن انجام نشده است.

دلایل نیاز به طراحی مجدد وب سایت

-         مطرح شدن ایده های جدید در دنیای طراحی وب

-         ضرورت انطباق و هماهنگی صفحات وب به منظور کارایی هر چه بیشتر مطابق با استانداردهای نوین

-         به وجود آمدن تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران و بازدیدکنندگان یک سایت

-         وجود رقابت بین کسب و کارهای با موضوع فعالیت یکسان

-         روی کار آمدن سایت های جدید که مربوط به رقبای کاری یک حرفه می باشند.

-        افزایش سرعت لود شدن سایت و آماده سازی بستری مناسب برای پیاده سازی سئو یا بهینه سازی سایت از طریق طراحی مجدد سایت

-         افزایش دادن میزان کارایی و جذابیت یک سایت از جنبه های گوناگون برای کاربران ( User Freindly)

-         به روزرسانی آخرین محصولات یا خدمات از لحاظ محتوایی و گرافیکی

-         افزایش جذابیت ظاهری سایت و کاهش نرخ Bounce Rate

-         فراهم سازی سهولت دسترسی کاربران به منو و بخش های مهم صفحات داخلی

در طراحی مجدد وب سایت چه مواردی به روز رسانی خواهد شد؟

گرافیک

تمامی موارد مربوط به ریدیزاین قالب یا تمپلیت گرافیکی ( تغییرات مربوط به html و css / رنگ بندی و چیدمان صفحه / افزایش امکانات لازم / به کارگیری فونت مناسب جهت نمایش محتوا / بررسی صحت عملکرد امکانات خاص یک سایت همانند سیستم پرداخت آنلاین، فرم های تماس و ... )

محتوا

همانطور که گفته شد طراحی مجدد وب سایت تنها مربوط به ایجاد تغییرات در قالب سایت نمی باشد و می تواند با حوزه محتوا نیز ارتباط داشته باشد؛ زیرا محتوا نیز یکی از مواردی است که موجب بهینه شدن ظاهر یک سایت می گردد. این محتوا می تواند در قالب فیلم، عکس،متن و ... باشد. در این زمینه موارد زیر انجام خواهد شد:

اعمال تغییرات لازم در محتواهایی که از قبل بر روی سایت وجود دارند شامل ویرایش یا حذف / نگارش محتواهای جدید بر حسب نیاز / آپدیت نمودن گالری محصولات یا خدمات / افزودن، ویرایش و یا حذف کالاها در فروشگاه اینترنتی/ قرار دادن لینک شبکه های اجتماعی و ...

سئو و بهینه سازی

در برخی از موارد همزمان با طراحی مجدد سایت موارد مرتبط با سئو آن پیج نیز مد نظر قرار داده خواهد شد و از این طریق سعی داریم تا تمپلیت جدید را کاملا بهینه و بر اساس استاندارد های مهم برای موتورهای جستجو، طراحی نماییم. در صورتی که فقط بخواهیم قالب قبلی را اندکی تغییر دهیم، میزان نیاز صفحات وب به سئو و اعمال اصلاحات مربوط به seoonpage را تعیین خواهیم کرد و بر این اساس برخی از تغییرات اعمال می گردد. سایر کارهای مرتبط با seo که در طی پروژه طراحی مجدد سایت انجام می شود، عبارتند از :

-          قراردادن نقشه سایت Sitemap

-          بهینه سازی لینک های داخلی و رفع لینک های شکسته

-          فعالیت در شبکه های اجتماعی

-          به کارگیری تکنیک های افزایش بازدید از طریق به روز رسانی محتوا

-          تمرکز بر روی مهم ترین کلمات کلیدی

گروه رابط وب ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در کرج و سئو و بهینه سازی سایت بصورت کاملا حرفه ای

مطالب مرتبط :

تاثیرات بهینه سازی و سئو سایت بر افزایش درآمد صاحبان مشاغل در کرج
سئو و بهینه سازی سایت در استان البرز و کرج
نگهداری و پشتیبانی سئو سایت در کرج
شرکت معتبر طراحی، سئو و بهینه سازی سایت در کرج
خدمات مشاوره سئو در کرج

برچسب ها: