سئو حرفه ای یا سئو تضمینی به چه معناست؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اگر شما دارای وب سایت باشید، حتما تا به حال به فکر این افتاده اید که از روش های بهینه سازی سایت استفاده کنید و در صورتی که یک جستجوی مختصر در اینترنت داشته باشید، حتما با عبارت هایی مثل سئو تضمینی و سئو حرفه ای مواجه خواهید شد و بد نیست که بدانید این عبارات دقیقا مربوط به چه اقداماتی هستند و چه تاثیراتی بر روی سایت شما خواهند داشت و چگونه موجب بهینه شدن آن می گردند. در این مقاله از سایت رابط وب قصد داریم، اطلاعاتی در مورد این دو عبارت که امروزه رواج بسیاری نیز پیدا کرده است، بیان نماییم. دقت داشته باشید که بسیاری از سئو کاران و شرکت هایی که خدمات مرتبط با بهینه سازی سایت را ارائه می دهند به وفور از عبارت سئو تضمینی استفاده می کنند و در واقع تضمین می کنند که در ازای دریافت مبلغ مشخص در زمان تعیین شده حتما و حتما سایت شما را با کلمات کلیدی مورد نظر به رتبه های برتر گوگل خواهند رساند و این در حالی است که به طور کلی پروسه ی بهینه سازی همواره با مجموعه ای از احتمالات و تغییرات همراه است و در گذر زمان امکان دارد که شاهد تغییرات مختلف باشیم؛ برای مثال آپدیت شدن الگوریتم های موتور جستجوی گوگل؛ بنابراین سئو تضمینی را نمی توان یک اعتبار در نظر گرفت بلکه همه چیز بستگی به جزییات اقداماتی دارد که بر روی صفحات وب انجام خواهد شد تا سایت شما از دیدگاه موتورهای جستجو دارای ارزش و فاکتور های های لازم باشد و بتواند پس از مدتی رتبه های برتر را از آن خود کند و به وسیله ی سئو بتوان ترافیک بی شماری از بازدید کنندگان و کاربران اینترنتی را به سمت سایت خود هدایت کرد؛ زیرا همانطور که می دانید به صورت روزانه اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند و اگر بتوانید سایت خود را با کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خودتان به صفحه اول گوگل برسانید قطعا در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهید گرفت و هر یک از این افراد می تواند یک مشتری و مخاطب جدید برای کسب و کار شما باشد.

سئو حرفه ای یا سئو تضمینی به چه معناست؟

آیا می توان به سئو تضمینی اعتماد کرد؟

مجموعه ی رابط وب ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت و همچنین طراحی سایت در کرج یک توصیه به تمامی کسانی دارد که می خواهند از خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه بهینه سازی وب استفاده نمایند و آن عبارت است از اینکه :

دقت داشته باشید سئو تضمینی فقط یک عبارت برای جلب نظر مشتریان می باشد و به جای اینکه به آن دلخوش کنید لازم است که دقیقا از شخص سئو کار بپرسید که چه اقداماتی را بر روی سایت شما انجام خواهد داد و در صورت عدم کسب نتیجه ی ایده آل چه تدبیری خواهد داشت؟ در واقع بهینه سازی سایت نسخه ی مشخصی ندارد که برای هر سایتی بتوان آن را پیچید و همه چیز نیازمند بررسی دقیق و اختصاصی است؛ پس هیچ کس قبل از بررسی دقیق وضعیت فعلی سایت شما نمی تواند وعده ی سئو تضمینی را به شما بدهد. بهترین سئو کاران کسانی هستند که بر اساس شرایط موجود و وضعیت یک سایت بهترین تکنیک را برای بهینه سازی در نظر می گیرند؛ زیرا شرایط هر سایتی با دیگری کاملا متفاوت می باشد. همانطور که می دانید در سئو خارجی از جمله لینک سازی، یکی از مهم ترین عوامل موثر بر ایجاد لینک مرتبط بودن مطلب سایت لینک دهنده با موضوع سایت شما است؛ بنابراین به یاد داشته باشید همان گونه که بدیهی است که لینک سازی و گرفتن بک لینک به میزان زیاد برای پیشرفت seo یک سایت مناسب نیست و تنها موجب افزایش امکان پنالایز شدن وب سایت می شود، تبلیغاتی بودن عبارت سئو تضمینی نیز تا همین حد واضح و آشکار است. نکته ی بعدی این است که تضمینی بودن نباید به معنای کسب نتیجه ی سریع باشد، بلکه ملاک ماندگاری نتایج به دست آمده است. خیلی از افراد فعال در این زمینه به شما وعده می دهند که یک ماهه سایت شما را به رتبه ی دلخواه می رسانند اما ایا تضمینی هم می دهند که تا چند وقت این رتبه به کسب و کار شما اختصاص خواهد داشت؟

آیا در سئو تضمینی به تولید محتوا اهمیت داده می شود؟

این حق شما است که از مجری پروژه ی سئو بپرسید که از چه روش هایی برای بهینه سازی استفاده خواهد کرد و آیا مدیریت محتوایی سایت را نیز انجام می دهد؟

محتوای انسان محور چیست؟

اطلاعاتی که در طی انجام پروسه سئو حرفه ای در سایت مشتری بارگذاری می شود، باید به گونه ای باشد که برای بازدید کنندگان مفید باشد. اینکه فقط مطالبی بنویسیم که مورد پسند گوگل باشد و استانداردهای مربوط به کلمات کلیدی، عناوین و تگ ها در آن رعایت شده باشد کافی نیست، بلکه باید محتوا در حدی قوی باشد که واقعا مخاطب و خواننده از آن لذت ببرد و اطلاعاتی کسب کند و جالب است که این مزیت از دید گوگل نیز پنهان نمی ماند و خیلی زود خواهد فهمید که ایا مطلب شما انسان محور بوده است و یا صرفا برای جلب توجه موتورهای جستجو نوشته شده است. پس دقت داشته باشید چه در قالب سئو تضمینی و چه در قالب سئو حرفه ای وقتی پروژه ای را به یک سئو کار می سپارید، مدیریت و تمرکز بر محتوای قوی و با کیفیت یکی از مهم ترین بخش های این پروژه خواهد بود.

 مطالب مرتبط:

سئو و بهینه سازی سایت در استان البرز و کرج و تهران
بهینه سازی وب سایت شامل چه مواردی می شود؟
تاثیر فعالیت در شبکه های اجتماعی بر سئو سایت
طراحی وب سایت ریسپانسیو در کرج و تهران
طراحی مجدد وب سایت در کرج و تهران

برچسب ها: