خدمات بهینه سازی و آنالیز سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آنالیز سایت در تهران و کرج یکی از اقدامات اولیه ای است که قبل از شروع پروژه های سئو توسط رابط وب انجام می شود. از  این طریق تمامی عوامل موثر بر وضعیت SEO توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. اطلاع از برخی پارامترهای لازم در این زمینه موجب می گردد تا بتوان با آگاهی بیشتری برای توسعه و ارتقا آن وب سایت برنامه ریزی نمود. لازم است که یک نکته را یادآور شویم، اینکه فواید اعمال سئو بر روی صفحات وب چیست؟

در واقع برای به دست آوردن کارایی لازم از هر سایت موجود در اینترنت لازم است تا با پیاده سازی تکنیک هایی کاربردی و استاندارد، در مدت زمانی مشخص آنرا برای موتورهای جستجو بهینه نماییم. با قرارگیری لینک سایت شما در صفحه اول گوگل شانس کلیک کردن کاربران بر روی آن افزایش یافته و این کار در نهایت می تواند موجب بازدید کاربر از صفحات سایت شما شود، بنابراین از طریق سئو می توان افراد حاضر در فضای مجازی را به بازدید از صفحات وب هدایت کرد. برای تحقق این موضوع، در ابتدا آنالیز سایت انجام می گردد، یعنی در همین لحظه، رتبه و وضعیت فعلی سایت شما مورد بررسی قرار می گیرد. تعیین و تشخیص اینکه چه پارامترهایی در این ارزیابی اهمیت دارد نیازمند مطالعه و تجربه ی فراوان می باشد. همانطور که گفتیم انجام این کار برای تعیین یک استراتژی درست که در نهایت پیشرفت به همراه داشته باشد، ضروری است. بنابراین آنالیز سایت باید با دقت و توسط فرد متخصص صورت بپذیرد تا بتواند با بررسی وضعیت کنونی، آینده ی آن سایت را به صورت تقریبی پیش بینی کرده و در جهت افزایش رتبه و پیشرفت آن اقدام کند. برای تحلیل سئو از ابزارهای مختلفی می توان استفاده نمود که پروسه آنالیز سایت را ساده تر می کنند. شناخت معتبرترین ابزارها نیز می تواند یکی از همان اطلاعاتی باشد که تنها با مطالعه و کسب تجربه ی لازم به دست خواهد آمد.  تعیین هزینه و مدت زمان لازم برای انجام بهینه سازی یک سایت پس از آنالیز اولیه ی آن مقدور خواهد بود.

خدمات سئو وب سایت در کرج و تهران

درآنالیز سایت چه مواردی بررسی می گردد:

بررسی فنی:

آیا سایت شما دارای طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا است ؟ (تطابق با انواع دستگاه های هوشمند )

سرعت بارگذاری صفحات متناسب است؟

دسترسی کاربر به اجزای مهم سایت مثل منوها و دسته بندی ها به چه صورت تامین می شود؟

 در طراحی قالب یا تمپلیت از استایل دهی و Inline CSS  استفاده شده است یا خیر؟

ایا هاست شما از سرعت خوبی برخوردار است؟

آنالیز سایت  از لحاظ پارامترهای مرتبط با سئو:

وضعیت onpage و تحلیل کدهای html  و css

نام دامنه از لحاظ ( تعداد کاراکتر و مطابقت آن با موضوع وب سایت شما)

اعتبار دامنه

بررسی های مربوط به ریدایرکت ( لینک های شکسته و خطاهای ۴۰۴)

متا تگ های تعریف شده

تعداد صفحات ایندکس شده در گوگل

رتبه ی alexa (عددی که از میزان دیده شدن صفحات یک سایت توسط بازدید کنندگان به دست می آید )

تعداد لینک های خارجی- داخلی- broken links

قدرت دامنه و صفحه و میزان اعتبار دامنه

آدرس دهی url های صفحات

استاندارد بودن فایل robots.txt

بررسی کلمات کلیدی:

ارزیابی وضعیت کلمات کلیدی ( نسبت به سایت های رقیب ، تعیین چگالی، پیشنهاد مناسب ترین کیوردها، میزان استفاده از برچسب ها و کلمات کلیدی در کل سایت و صفحه ی اصلی )

به طور کلی در آنالیز سایت جایگاه و رتبه های کسب شده با کلمات کلیدی مهم در زمینه ی موضوع یک کسب و کار نیز مورد توجه قرار می گیرد زیرا در تعیین برنامه ریزی صحیح برای آغاز کار seo،  ارزیابی رتبه و جایگاهی که در ازای هر کلمه ی کلیدی تاکنون توسط سایت شما اخذ شده نیز بسیار حائز اهمیت است به گونه ای که در ابتدای آنالیز سایت شرایط صفحات وب بر اساس مهمترین کلماتی که کارفرما قصد دارد از طریق آنها رتبه ای مناسب در موتورهای جستجو به دست آورد، بررسی می گردد.

بررسی محتوایی:

یکی دیگر از مواردی که در آنالیز سایت سنجیده می شود، میزان بهره مندی صفحات وب از انواع محتوا، متا تگ های مهم و کلمات کلیدی می باشد که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین محتوای سایت شما از لحاظ تکراری نبودن مطالب ، تراکم کلمات کلیدی، متناسب بودن عناوین و توضیحات موجود در صفحات و به کارگیری کلمات کلیدی پر رقابت مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.جهت ارائه خدمات مذکور با گروه طراحی وب سایت در کرج رابط وب تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

نگهداری و پشتیبانی سئو سایت در کرج
شرکت معتبر طراحی، سئو و بهینه سازی سایت در کرج
خدمات مشاوره سئو در کرج
تاثیرات بهینه سازی و سئو سایت بر افزایش درآمد صاحبان مشاغل در کرج
خدمات سئو وب سایت در کرج

برچسب ها: